leasing bez bik

Leasing Radzionków zadzwoń 887332665

Komputery i Internet

Leasing to bardzo ciekawa forma pozyskania potrzebnych rzeczy. Łączy w sobie dwa aspekty: kredytu i dzierżawy.
Rzecz leasingowana na podstawie umowy nie jest twój, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Bielsko-Biała

 

 

Najpopularniejszy leasing dotyczy samochodów, chociaż wszystkie przedmioty, które są Ci niezbędne do zarządzania firmą możesz mieć, za pomocą tej metody. Młode firmy mogą otrzymać leasing już w pierwszym dniu prowadzenia działalności. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby w biurze uzgodnić, który wariant będzie dla ciebie najkorzystniejszy.

 

zloz wniosek

 

W prosty sposób możesz korzystać z pomocy doradców, z którymi łatwo skontaktujesz się za pomocą prostego formularza, który zamieszczony jest na stronie, infolinii czy sms. Jasne jest, możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym zatrudnionym w firmie leasingowej, które mają biura w całej Polsce.

 

W czasie rozmowy agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a jest ich naprawdę niewiele) i przedstawi, konkretne propozycje najkorzystniejszego dla ciebie rozwiązania. Niezależnie od tego, na jaką formę, się zdecydujesz, Twoje zyski podatkowe będą duże. Nakłady pieniężne ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i odliczamy od podatku dochodowego. Kontakt z agentem, który oceni sytuację majątkową i podatkową, prowadzonej przez Ciebie firmy, zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że jest zdecydowanie prostszy do otrzymania niż kredyt bankowy. Wszelkie działania są bardzo proste . Dla tych, którzy prowadzą niewielkie działalności gospodarcze, szczególnie, na początkowym etapie, to ogromne ułatwienie. Najważniejsze jest, że nie ma konieczności sięgania po dodatkowe zabezpieczenia.

 

Korzystając z tej formy, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale profesjonalny sprzęt i auta dostawcze, a również, sprzęt potrzebny na budowie czy do wyposażenia gabinetów medycznych. Jeśli mamy do czynienia z autami,kolejnym plusem jest, że to firma leasingowa dba o ich prawidłowy serwis i ubezpieczenia. Procedura jest banalna. Dokonujesz wyboru auta, wybierasz dogodne finansowanie, składasz wniosek zdalnie lub omawiasz wszelkie kwestie z agentem i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Zyski płynące z tych działań są bezcenne. Oszczędzasz swój czas, bo nie musisz nawet jechać do salonu i negocjować ceny. Możesz być pewien, że otrzymujesz najniższą, jak jest możliwa, której przy zakupie indywidualnym zapewne byś nie otrzymał. Poruszasz się nowym samochodem, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś płacił za kolejny rachunek np. za telefon.

Ty wyłącznie lejesz benzynę, nad wszelkimi sprawami technicznymi sprawuje pieczę firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Właściwie dobrane polisy gwarantują, że nie zostaniesz bez samochodu zastępczego, w razie stłuczki, czy gwarantują, że raty Ci nie przepadną, nawet jeśli ukradną Ci auto. Kolejny plus to brak konieczności kupienia samochodu, który leasingujesz. Nie obchodzi cię sprzedanie używanego samochodu i starania o korzystną sprzedaż również nas nie dotyczą.

Możesz bać się o fakt, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą płynność finansową masz dwa rozwiązania. Nie ma konieczności kupowania nowego auta. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na auto używane, a instytucje takie, jak Leasing Bielsko-Biała oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy wystawiając samochody na aukcjach. Możesz zachować spokój, jeśli zdecydujesz się na auto z salonu.

 

Jeśli w twoim życiu pojawi się jakiś problem z dostępnością gotówki, masz możliwości renegocjowania kredytu. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie wszyscy wiedzą, że leasing to forma dostępna osobom fizycznym. Każdy, kto chce może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Sam proces jest bardzo zbliżony, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Podpisujemy umowę, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, którym jesteśmy zainteresowani, a my korzystamy z niego, opłacając terminowo raty. W umowie zawiera się warunek, że użytkujemy auto, a możemy je wykupić, gdy umowa się skończy. Oczywiście, nie ma żadnego przymusu odkupu auta.

Firma Leasing Bielsko-Biała wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: dowodu, potwierdzającego tożsamość, zaświadczenia o dochodach, wydruku z konta osobistego.

Leasingodawca będzie od nas wymagał wykupienia ubezpieczenia. W tej sytuacji, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, niewątpliwym atutem jest fakt, że leasing nie jest raportowany do banków, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Może być to rozwiązanie korzystne jeśli mamy w planach wzięcie kredytu hipotecznego.

Leasing Bielsko-Biała

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments