Mercedes A45 AMG

Mercedes A45 AMG

Komputery i Internet

Mercedes A45 AMG jest trzecią generacją Mercedesa klasy A, zaopatrzony, wyposażony jest w jednostkę napędową o pojemności dwóch litrów, która jest jednym z najdynamiczniejszych, najmocniejszych silników w klasie, segmencie C, wytwarzając, generując około 360 KM oraz 450 Nm momentu obrotowego.

Mercedes A45 AMG

Biorąc pod uwagę moc oraz masę, wagę modelu A45 AMG, wynoszącą, która wynosi1550 kg, można pomyśleć, stwierdzić, że mamy do czynienia z rakietą, która się rozpędza do setki w 4, 6 sekundy. Mocno i odważnie, zdecydowanie zaprojektowana, narysowana sylwetka, karoseria odkrywa w Mercedesie niesamowity charakter, potencjał, zmieniając dotychczasowe postrzeganie pojazdu, stał on się pełnoprawnym „postrachem ulic”.

Klasa A osiągami wyprzedza Volkswagena Golfa R, a jeśli chodzi o przyśpieszanie, to mogłaby by stawać w pojedynku, szranki z Porsche Carrera S. Wszystkie te czynniki mogą nasuwać obawy, iż Mercedes A45 AMG będzie kosztował ogromną, astronomiczną kwotę, sumę pieniędzy, aczkolwiek. jednakże cena A45 AMG oscyluje wokół, wynosi około 185 tysięcy złotych. Oferta zdecydowanie do rozważenia dla ludzi, którzy cenią sobie połączenie zwinnego, miejskiego auta, oraz osiągów żywcem z supersamochodów.

Zobacz też Komis Kołobrzeg

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments