opony używane

Opony używane Dębno

Zachodniopomorskie

Opony Michelin uznawane są za jakieś z najpiękniejszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można używać zimą.

Opony używane Czaplinek

Myśli o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one znaczenie specjalistów i mężczyzn.

WEJDŻ KUP TERAZ
WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również zapewnienie tych marek w produkcie wielu testów i jakości. Do najpoważniejszych wartości opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– bardzo przydatne parametry niezależnie od chwili roku,
– dużą odporność na wybranie co stanowi głównym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Czaplinek

Opony Michelin Crossclimate+

Wyżej wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można jeździć zarówno w zimie. Nie należy ich mieszać z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie różnią się z nich parametrami. Świetnie przyznają się dla samochodów w sali małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to zaznacza się bardzo przyjaznymi stronami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i małym zużyciem.

Opony używane Czaplinek

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta jest odpowiednią drogę hamowania na krótkiej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Czaplinek

Na mokrej nawierzchni, która już dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała bardzo przydatną klasę hamowania B. To, co daje model Crossclimate+ to fakt, że istnieje oponą stricte letnią, a ważna z powodzeniem stosować spośród niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, a jednak zaczynającą z momentu do momentu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co informuje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Myśli o Michelin Crossclimate+ są niezwykle dla nich odpowiednie, co potwierdza tylko tezę, że warto zainwestować w opony premium, szczególnie jeżeli planujemy korzystać z opon cały rok, bez potrzeby wymiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ kupimy w rozmiarze od 15 do 19 cali.

Opony używane Czaplinek

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się pozytywnymi opiniami także znacznie atrakcyjnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Pierwszym jest używanie do jej konstrukcji nowej mieszanki gumowej, zapewniającej dobrą przyczepność do nawierzchni niezależnie od temperatury. Drugim decydującym składnikiem jest bieżnik, będącym wynikiem doświadczenia i zaawansowanej technologii, wykorzystanej do jego zaprojektowania.

Bieżnik, jaki stał zaprojektowany dla tej opony, jest związaniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które dają wysoką przyczepność na krótkiej nawierzchni. Bieżnik z zewnątrz ułożony jest jednocześnie, a wraz ze mijaniem się do zabiegu opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co działa na pozytywne jakości jezdne na śniegu. Najważniejszym czynnikiem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na całkowitej wysokości bieżnika zapewniają doskonałe właściwości jezdne. Podczas stosowania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające doskonała przyczepność na śniegu.

Opony używane Czaplinek

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments