sex

Seks Międzyzdroje zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zachodniopomorskie

1. Przeciętna osoba prowadząc seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie niszcz się, jeśli uważasz, że końcu nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Mielno zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo potrzebnych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz liczący na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera seksualnego lub podczas bycia przez niego pitym. Uczy się, że przez takie „zabawy” na świecie umiera od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Uczy się, iż w regionach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi kończy na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zminimalizować ryzyko końca z powodu chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość osób ma całowanie szyi, delikatne klapsy, czy możne pełnienie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za bardzo ciekawe. Większość osób nie ma też nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni kobiety najbardziej, jest z kolei facet, który podczas seksu jest zdecydowanie delikatny i nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Mielno zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do ostatniego, że pewne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego życia seksualnego. U osób mięśnie te odpowiadają za zaciskanie pochwy, dlatego dobrze wytrenowane wykonują ją mało ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, jak również jednej kobiety. U mężczyzn zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Mielno zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w których udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% z nich traktuje kobiety, które przejmują „inicjatywę” za bardzo podniecające, a tym, co 70% określiło jak dużo nieatrakcyjne, jest za mocny makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Pomimo tego, niewierność to dodatkowy najpopularniejszy powód rozpadu związków z długim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi ma zdradę za coś złego bez powodu na sytuacje.

Seks Mielno zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie znacznych ilości mięsa, czosnku natomiast cebuli, i zwłaszcza- palenie papierosów- to trzy czynniki, które mogą znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (gdyby jesteś facetem) czy Twojego śluzu (w sukcesie kobiet). Jeśli Twój ślubny nie lubi zaspokajać Cię ustami, zapytaj go, czy problem nie jest oczywiście w smaku Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety może istnieć pożądana w końcach. Warto wspomnieć, że produkty (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów produkowanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Mielno zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że gdyby kobieta mimo stosowania ścisłej diety dużej w warzywa i produkty (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli i czosnku, które mogą psuć smak i smak śluzu pochwowego) nadal boryka się z nieprzyjemnym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz lub dwa razy w tygodniu probiotyk i pić wyciąg z żurawiny, by myśleć o naszą flotę bakteryjną. Po drugie- ekonomiczne będzie spanie bez bielizny, natomiast w układzie dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla niemowląt po wykonaniu siku (zamiast używania papieru) i dokładnie zakup żelu do higieny intymnej, który zamierza odpowiednie PH dla okolic intymnych. Warto też udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, jaka nie zawsze daje duże objawy.

10. Badania mówią, że nawet 80% osób jest trudność z powodzeniem orgazmu podczas stosunku seksualnego. Trudność jest obecnym ważniejsza, im znacznie związana jest Twoja partnerka, więc nadzieje na uwzględnienie jej do szczytowania, jeśli zaznajomiliśmy się godzinę temu, masz stosunkowo niewielkie. Jeśli jednak wymagasz je mało zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Mielno zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz także  Seks telefon

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments